Boogold Bana Ne Avantajlar Sağlar ?

     
     Boogold' u tam anlamıyla Ailenizin Kuyumcusu gibi düşünebilirsiniz.

     1990'dan beri Kendi Atölyemizde Kişiye Özel Altın ve Gümüş Butik Takı üretimi yapıyoruz ve sizinde kafanızda tasarladığınız tüm ürünleri birlikte karşılıklı görüşerek hayata geçirebiliriz. Üretici bir firmayız aynı zamanda online ticaretimizin yanısıra fiziki olarak kuyumculara toptan ve tüketicilere perakende kuyumculuk hizmeti veriyoruz.Bizden alışveriş yapın yada yapmayın sahip olduğunuz tüm takıların bakımlarını ücretsiz olarak Kartal'daki Atölyemizde yapıyoruz.
       Tasarladığınız herhangi bir ürün Türkiye'nin Kişiye Özel Kuyumcusu mottosuyla yola çıkan firmamız tarafından büyük keyifle üretilecektir. Boogold hem kendisi Üretici bir Firma olması, aynı zamanda Kuyumcu Toptancısı olması hasebiyle ,kendi branşında uzman 40 'a yakın kuyumcu atölyeleri ile koordineli ve işbirliği içerisinde çalışmalarını sürdürmektedir. Bu sayede sizin herhangi bir yerde gördüğünüz bir ürünün aynısını çok daha uygun fiyatlarla size sunabiliriz.
       Boogold un ürün skalası çok sık aralıklarla güncellenmektedir.Bu nedenle bazen sizlerin beğendiği ürün, o an için sitemizde mevcut olmayabilir ise bizimle söz konusu ürünler hakkında iletişime geçmeniz halinde talep ettiğiniz ürün en kısa sürede ve de en uygun fiyatlarla sizler için temin edilecektir.
       Arzu ettiğiniz zaman sizlerle tanışmak ve bir kahve ikram etmek için Kartal'daki Kuyumcu Sanat Atölyemize bekleriz.


 

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.