GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

Müşteri Hizmetleri

Çalışılan Kargo Firmaları ve Koşulları

Kargo Ücreti ;
Kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır.
 
Anlaşmalı Kargo Şirketi;
Firmamızın anlaşmalı şirketi Yurtiçi Kargo’dur. Taşıma esnasında yaşanacak sorunlar için kargonuz sigortalı olarak gönderilmektedir.
 
Kargo Takibi;
Siparişiniz kargo firmasına teslim edildiğinde “Kargoya Verildi” bildirimi mail ve sms olarak gönderilmektedir.
Kargo takip numaranız saat 19:00’dan sonra mail ve sms olarak size bildirilmektedir.
Ayrıca “Sipariş Takibi” sayfamızdan mail adresi ve sipariş numaranız ile sorgulama yapabilir, kargo takip numaranıza ulaşabilirsiniz.  

Kargo Ulaşım Süresi;
Yurtiçi kargo tüm şehir ve ilçelere genellikle 1 (bir) iş gününde, en geç 2 (iki) iş gününde kargo teslimatı yapmaktadır. Bazı bölgelere (köy, kasaba, mobil) teslim süresi 3-4 iş günü içinde gerçekleşmektedir. Ayrıca bu durumlar ürünlerin stokta olma durumuna da bağlıdır. Sipariş vermeden önce stok durumuna bakanız olmaması durumunda bizlerle iletişime geçiniz.
 
Farklı Adrese Kargo Gönderimi;
Sipariş formumuzda ürünü ve faturasını farklı adreslere gönderme talebinizi oluşturacağınız alanlar tanımlıdır. Siparişinizin kargoya verilmesinden bir gün sonra faturanız formunuzda belirtmiş olduğunuz adrese gönderilmektedir.  
 
Siparişiniz Adresinize Ulaşmadıysa;
Öncelikle sipariş takip sayfasında ürününüzün nerede olduğunu kontrol ediniz. Eğer kargo firmasında ise lütfen kargo firması ile iletişime geçiniz. Sorunu çözemiyorsanız bizlerle iletişim sayfamızdan irtibata geçerek her zaman destek isteyebilirsiniz.

Kargonuzu teslim alırken dikkat edin!
Satışını yapmakta olduğumuz tüm ürünlerin depomuza giriş, çıkışlarında paket ve hasar kontrolü yapılmaktadır. Siparişleriniz orijinal kutusu açılmadan özel koruma ambalajıyla paketlenir. Orijinal kutusu açık, yırtık, delik veya ezik ürün gönderimi kesinlikle yapılmamaktadır. Kargo taşıma esnasında ürün zarar görmüş olabilir. Hasarlı, eksik veya yanlış ürün teslim almamak için aşağıdaki koşullara uyulması gereklidir.

Kargo teslim belgesini imzalamadan önce aşağıdaki koşulları kontrol ediniz.
·         Fatura ve ürün kontrolünü yapınız.
·         Kargo paketinizde kırık, delik, yırtılma, ezik veya sıvı teması olup, olmadığını kontrol ediniz.
·         Kargonuzda her hangi bir sorun yoksa teslim belgesini imzalayınız.
 
Kargo teslimatında hasar varsa;
Kargo paketinizde delik, ezilme, yırtılma veya sıvı teması olduğunu fark ettiyseniz kargo görevlisine “Hasar Tespit Tutanağı” hazırlatmanız gereklidir. Hasar tespit tutanağında açıklama olarak “Ürün tarafıma ulaştığında kontrol edilmiş ve hasarlı olduğu (hasarı belirtiniz) görülmüştür.” Hasarlı ürünlerin tutanaklarında tam ve doğru cümleler kullanmanız gereklidir. Örneğin, “ Kolide hasar bulunmamaktadır. Ürün hasarlıdır. “ gibi bir tutanak, ürünün taşıma esnasında hasar görmediği şeklinde yorumlanacağından değişim esnasında problem oluşturacaktır.

Kargo teslimatından sonra hasarı görmeniz durumunda;
Kargonuzu teslim aldıktan sonra hasar durumunu fark ettiyseniz, kargo şubesine giderek “ Hasar Tespit Tutanağı” hazırlatmanız gereklidir.
 
Kargonuzun hasar tespit tutanağı hazırlanmışsa, aynı kargo şirketiyle ürünü ve tutanağı firmamıza gönderiniz. Yurtiçi Kargo ile gönderilen ürünü farklı kargo şirketi aracılığıyla göndermeniz durumunda talep edilecek tanzim işlemlerinde problem yaşanabilir. Kargo tanzim işlemleri hızlıca yapılarak yeni ürününüz gönderilecektir.© 
Copyright 1989 Buya Gold Kuruluşudur.
Her Hakkı Saklıdır.
Boogold.com, Bir Buya Gold Online Mağazasıdır.

Boogold.com
Hakkımızda
İletişim
Ödeme Yöntemleri
Müşteri Hizmetleri
Site Güvenliği
Garanti Şartları
Sipariş Takibi
Yasal Uyarı
Hesap Numaralarımız
 
Kurumsal
Buya Gold
Mağazada Ziyaret
Bilgi Almak İstiyoum
Kategoriler
Fotoğraflı Ürünler
Bileklikler
Bilezikler
Kolyeler
Küpeler
Zultanitler
Çocuk/Bebek
Pırlanta
Özel Takılar
 
 
 
Ürün Çeşitleri
Resimli Ürünlerimiz
Pırlantalı Ürünler
Şahmeran Modelleri
Halhal Modelleri
Anneye Hediye
Babaya Hediye
Sevgiliye Hediye
Doğum Günü Hediyesi
Bebek ve Çocuk Hediyesi
Kişiye Özel Hediye
 
 
 
 
 
Bizi Takip Edin
Facebook
Instagram
YouTube

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.