Müşteri Hizmetleri

Hakkımızda

         Kuyumculuk sektörüne 1990 yılında perakendeci olarak giriş yapan firmamız, 1994 senesinde toptan kuyumculuk ticaretine geçişiyle birlikte, birbirinden şık, sürekli farklı,en yeni ve moda yaratma gayretinde olan, altın takı ve pırlantalı takı koleksiyonlarıyla Türkiye’nin birçok noktasındaki kuyumcu dostlarıyla ticari ilişki içerisinde olmuştur.
       30 yıllık tecrübe ve deneyimle halen kuyumculuk sektörüne yenilikleri servis etmeye devam 
eden firmamız, www.boogold.com sitesiyle inovatif bir çalışmaya daha imza atmayı başarmıştır.
       
İnternet teknolojisinin sizlere ve bizlere sunmuş olduğu imkanla, kuyumculuk alanındaki 30 yıllık
tecrübemizi sizlerle buluşturma hayalimizin gerçekleşmesi ve sizlerle 7 gün 24 saat beraber olabilmek, bizleri çok memnun etmektedir.
       
Sitemizin diğer kuyumcu firmalarının online sitelerinden farkı, ağırlıklı olarak müşterilerinin şahsına özel ürünler üreterek, binlerce klasik altın takı, gümüş takı ve aksesuarların arasında müşterilerin boğulup sıkılması yerine, keyifli ve butik bir servis sağlamasıdır..
       30 yıllık tecrübemiz gereği, kişiye özel altın takıların müşterilerimizin kendilerine daha çekici gelmesi ve de genel kitleler tarafından da daha tercih edilen ürünler olduğunu keşfeden firmamız, özgün çalışmalarını tüm Türkiye’deki müşterilerle buluşmasını mümkün kılmak için ileri
teknolojik imkanları
 kullanarak yola çıkmıştır.
       
Hizmetlerimiz :
        
Boogold.com, Kişiye Özel Kuyumculuk hizmetiyle kuyumculuk sektöründe hayal ettiğiniz başka bir yerde bulamayacağınızı düşündüğünüz ürünleri özgünlük ve kalite çizgisinden taviz
vermeksizin sizlere en uygun fiyatlarla sunmaktadır.
        
Firma politikamız gereği, bizim için müşterilerimizin her birinin ayrı bir değere matuf olduğunu bilmenizi isteriz. Bunu sadece laf ile değil, icraatta da ortaya koyduğumuzu bizzat mevcut müşterilerimizden işitebilirsiniz.
       
Firmamız, tasarımlarında her müşteriye ayrı çözümler sunmaktadır. Özgünlük, bizim için vazgeçilmez bir değer olmayı 30 senedir sürdürmektedir ve de böyle devam edecektir..
        
Siz değerli dostlarımıza, yüksek titizlik ve kalite anlayışıyla sunduğumuz kişiye özel hizmetlerin en uygun fiyatlardan sunulmuş olmasının kaynağı , Kuyumcu olarak  Üretici, Perakendeci ve Toptancı Firma olmamızdır.
       
Biz kaliteye,özgünlüğe,müşteri memnuniyetine değer veriyoruz!  Ve işimizi çok seviyoruz.
Arzu ettiğiniz zaman Kartal - İSTANBUL 'daki merkez ofisimize bir kahve içmeye bekleriz.
 
 
 


 
 
 
 

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.