Müşteri Hizmetleri

Müşteri Hizmetleri Anasayfa


Boogold.com, 30 yıllık Toptan ve Perakende Kuyumculuk Hizmeti veren ve de Üretici bir firma olarak tüm deneyimlerini on line ortamda kurmuş olan bir Buya Gold kuruluşudur.


“Türkiye’nin Kişiye Özel Kuyumcusu “ mottosuyla yola çıkan firmamız sizlerin hayal ettiği, tasarladığı veya bir fikir üzerinde modifiye yaptırmak istediği herhangi bir ürün için Kişiye Özel Hizmeti Kuyumculuk vermektedir. Atölyemiz Kartal/İstanbul’dadır.

Mesleki deneyiminin yanı sıra, meslek ahlakı ve kuyumculuk etiğinden ayrılmadan 30 yıldır hizmet vermek her daim birinci önceliğimiz olmuştur.

Gerek altın ve gerek pırlantalı ürünlerimizi, toptan satışlarımız ile aracı firmalara ürün temini yapmakta, perakende satışlarımız ile de tüm vatandaşlarımıza hizmet etmekte ve bulmakta zorlandıkları bu her türlü Altın ve pırlantalı takılara kolayca ve en uygun fiyatlardan ulaşmalarını sağlamaktayız.

Müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda onların talep ettikleri tüm takıların kolayca temin edilmesi ve servis edilmesi konusundaki hassasiyetimiz, yüzde yüz müşteri memnuniyetine verdiğimiz önemden gelmektedir. 


En kaliteli ve moda olmuş trend ürünleri (tam ayar garantisiyle ve sertifikalı olarak) alıcısıyla buluşturmak, güvenli alışveriş ortamı sağlamak ve ödeme kolaylıkları ile bu alanda üzerimize düşen tüm sorumluluğu yerine getirme ilkesi ile hizmet vermekteyiz.

Kendimize çizmiş olduğumuz sorumluluk bilinci ve iş disiplini ile sektörümüzde başarılı bir firma olarak ilerliyoruz ve ilkelerimizden ödün vermeden, hep aynı sorumluluk bilinciyle çalışmaya devam edeceğiz. 

İletişim bölümünden sormak istediklerinizi sorabilirsiniz. Merak ettiğiniz tüm sorularını cevaplarını vererek sizleri aydınlatmak bizleri memnun eder.


Arzu ettiğiniz zaman Kartal’daki Kuyumcu Sanat Atölyemize bir kahvemizi içmeye bekleriz.


 

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.